XVIII Turniej J.R.Zaricznego o puchar Starosty Wielickiego

4 sierpnia br odbył się coroczny organizowany przez LKS Czarnochowice tym razem już XVIII Turniej J.R.Zaricznego o puchar Starosty Wielickiego
W turnieju drużyn seniorskich rozgrywanym w tym roku na stadionie
w Kokotowie (obiekt w Czarnochowicach przechodzi gruntowny remont.
1 miejsce wywalczyła po rzutach karnych Bieżanowianka, drugie zespół z Czarnochowic, trzecie Górnik Wieliczka II na czwartej lokacie uplasował się drugi zespół Czarnochowic. Najlepszym strzelcem został zawodnik Górnika Adrian Palonek.
Przed turniejem drużyn seniorskich miał miejsce mecz juniorów Czarnochowic z drużyną Contra Sułków który w regulaminowym czasie skończył się wynikiem 3-3 i dopiero rzuty karne rozstrzygnęł,y że zwycięzca okazał się zespół ze Sułkowa.

Natomiast po zakończeniu rywalizacji drużyn seniorskiej gratką dla licznych kibiców było spotkanie derbowe oldboi Czarnochowic i Śledziejowic, które dostarczyło mnóstwo emocji oraz walki. Wynik spotkania również został rozstrzygnięty w rzutach karnych w których minimalnie lepsi okazali się olboje Śledziejowic. Wszystkie drużyny otrzymały z rąk prezesa Czarnochowic Krzysztofa Kałuża i syna J.R. Zaricznego pana Janka Zaricznego pamiątkowe dyplomy , puchary oraz nagrody rzeczowe. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników którzy podołali trudom rozgrywek w bardzo gorące sobotnie popołudnie. Turniej zgromadził bardzo liczna rzesze kibiców.

Po turniej przed Domem Ludowym w Czarnochowicach miała miejsce zabawa taneczna do białego rana na której bawiło się blisko 300 osób. Na kolejny turniej zapraszamy już za rok .

Zadanie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu z Powiatu Wielickiego.