Aleksandra Pieprzyca z Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai najlepsza juniorką Małopolski wszechdyscyplin wg. czytelników Gazety Krakowskiej!

W piątek w Karcher Hali Cracovii odbyła się uroczysta gala „Dziennika Polskiego” i „Gazety Krakowskiej”, podczas której laureaci plebiscytu Sportowiec Małopolski 2019 odebrali nagrody, medale i puchary. Senpai Aleksandra Pieprzyca 4.kyu z Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai w towarzystwie prezesa zarządu WKKK sensei Krzysztofa Kopciowskiego 3.DAN oraz rodziców odbiera nagrodę dla najlepszej juniorki powiatu wielickiego oraz najlepszej zawodniczki w całej Małopolsce. Gratulujemy tego wspaniałego wyróżnienia i promocji klubu i Wieliczki!
Zwieńczeniem plebiscytu 10 Asów Małopolski (wybranych przez Kapitułę) i Sportowiec Małopolski (wyłonionych w głosowaniu naszych Czytelników) była uroczysta gala, która odbyła się w piątek 10 stycznia 2020 roku w Krakowie. Zgromadziła ona kilkuset sportowców, trenerów i działaczy z naszego regionu, w tym byłych olimpijczyków. Wszystkim gratulujemy wyników i zdobycia popularności w swoim środowisku. Cieszymy się, że mogliśmy docenić nie tylko wielkie gwiazdy sportu, ale i tych, którzy dopiero są na początku swojej sportowej drogi. Liczymy, że zdobycie laurów w plebiscycie naszej redakcji będzie dla wszystkich nie tylko satysfakcją, ale i bodźcem do stawiania kolejnych kroków w karierze.