Dzień Dziecka z KS Błękinymi Bodzanów

W sobotę, 1 czerwca na boisku sportowym w Bodzanowie odbył się piknik rodzinny oraz turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka. Było to wydarzenie pełne radości, zabawy i sportowej rywalizacji. Sześć drużyn:

  • KS Błękitni Bodzanów
  • TS Skalanka OSM Skała
  • Szkółka Piłkarska Solne Miasto Wieliczka
  • Akademia Piłkarska Hutnik Kraków (drużyna 1)
  • Akademia Piłkarska Hutnik Kraków (drużyna 2)
  • Szkoła Futbolu Staniątki

 – stanęło do walki na boisku, prezentując wysoki poziom sportowy i ducha fair play. Zawodnicy nie tylko rywalizowali, ale także doskonale się bawili, co stworzyło niezapomnianą atmosferę tego dnia.

Dzieci, które przyszły na piknik, miały do dyspozycji wiele atrakcji. Zabawy na dmuchańcu, zamek z kulkami oraz animacje prowadzone przez animatorki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkową atrakcją były zabawy przygotowane przez strażaków z OSP Bodzanów, które wzbudziły wiele emocji i radości. Nie zabrakło też pyszności z grilla, które umilały czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestników czuwał wykwalifikowany ratownik medyczny, co pozwoliło wszystkim w pełni cieszyć się tym wydarzeniem.

Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali upominki oraz pamiątkowe medale, które wręczyła Radna Powiatu Wielickiego – Członek Zarządu Rady Powiatu Pani Klaudia Wojakowska-Grochot. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wielkie brawa za swoje zaangażowanie i pokazanie sportowego ducha!

Piknik oraz turniej piłkarski został współfinansowany ze środków Powiatu Wielickiego.

Dziękujemy każdemu uczestnikowi pikniku rodzinnego oraz turnieju piłkarskiego!

Dzięki Wam wszystkim, Dzień Dziecka stał się dniem pełnym uśmiechu i radości, który na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.