Uczniowski Klub Sportowy „Rokicie” Szczytniki zaprasza na I Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Wielickiego pod nazwą „Wiosenne potyczki tenisowe”. Turniej odbędzie się 9 maja 2021 r. (niedziela) w Pierzchowie (gm. Gdów) i będzie rozegrany w  dwóch kategoriach wiekowych do lat 16 (rocznik 2005 i młodsi) oraz open. Początek o godz. 10.00. W turnieju biorą udział drużyny w 4 – osobowych składach (może być skład mieszany). Dla uczestników przewidziano poczęstunek oraz nagrody (puchary dla 3 drużyn w kategorii open i puchar w kategorii do lat 16).

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie do dnia 7 maja na adres tenis.rokicie@onet.pl lub pod nr 501269593.

Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie.