Kluby sportowe

Nazwa Adres Numer ewidencyjny
Akademia Karate Tradycyjnego – Niepołomice ul. Grunwaldzka 15d, 32-005 Niepołomice 24
Dekanalny Klub Sportowy „KINGA” ul. Br. A. Kosiby 31, 32-020 Wieliczka UKS/9
Getbol Klub „ŻUBR” ul. Aleja Dębowa 27, 32-005 Niepołomice 16
Getbol Związek Małopolski ul. Aleja Dębowa 27, 32-005 Niepołomice 18
Gimnazjalny Klub Sportowy „GRUNWALD” Niepołomice ul. Szkolna 1-3, 32-005 Niepołomice UKS/12
Klub Jeździecki „HORUS” Marszowice 77, 32-013 Niegowić 7
Klub Jeździecki „PonySport” Siercza 1, 32-020 Wieliczka 37
Klub Karate Tradycyjnego Wieliczka Szarów 308 32-014 Brzezie 35
Klub Piłkarski „ZRYW” Zręczyce Zręczyce 242, 32-420 Gdów 31
Klub Sportowy „BŁĘKITNI” Bodzanów Bodzanów 129, 32-020 Wieliczka 27
Klub Sportowy „BATORY” Wola Batorska 734A, 32-006 Wola Batorska 15
Klub Sportowy „FALA” Niepołomice Aleja Dębowa 3, 32-005 Niepołomice 25
Klub Sportowy „SOLNI” Wieliczka ul. T. Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka 30
Klub Sportowy „Szczygłowianka” Szczygłów 81, 32-020 Wieliczka 32
Klub Sportowy Gravity Ram Koźmice Wielkie 681, 32-020 Wieliczka 34
Ludowy Klub Sportowy „DERBY” Liplas 25, 32-013 Niegowić 10
Ludowy Klub Sportowy „GRYF” Wiatowice, 32-420 Gdów 5
Ludowy Klub Sportowy „LEGION” Pierzchów 34, 32-013 Niegowić 2
Ludowy Klub Sportowy „RABA” Książnice 3, 32-420 Gdów 14
Ludowy Klub Sportowy „SOLANKA” Łężkowice, 32-015 Kłaj 8
Ludowy Klub Sportowy „STRAŻAK” Kokotów Kokotów 553, 32-002 Węgrzce Wielkie 19
Ludowy Klub Sportowy „ZIELONI” 32-013 Niegowić 4
Ludowy Klub Sportowy „ZORZA” Przebieczany 26a, 32-020 Wieliczka 1
Młodzieżowa Niepołomicka Liga Koszykówki ul. 3-go Maja 2a – Hala Sportowa, 32-005 Niepołomice 12
Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe „IKAR” w Niepołomicach ul. Droga Królewska 3, 32-005 Niepołomice 11
Młodzieżowy Klub Sportowy „BISKUPICE” Trabki 16, 32-020 Wieliczka 23
Młodzieżowy Klub Sportowy „GWAREK” Park Kingi 2a, 32-020 Wieliczka UKS/5
Młodzieżowy Klub Sportowy KUNG – FU ul. Park Kingi 1, 32-020 Wieliczka 13
Międzyszkolny Klub Sportowy „SPARTAKUS” ul. 3 maja 23, 32-005 Niepołomice UKS/2
Niepołomicki Klub Tenisowy „ZIBI-SPORT” 32-003 Podłęże 611 36
Niepołomickie Stowarzyszenie Sport-Art „NSSA” Gimnazjum Społeczne w Woli Batorskiej, Wola Batorska 734 32-007 Zabierzów Bocheński 9
Royal Kraków Golf and Country Club Ochamnów 124, 32-003 Podłęże 17
Stowarzyszenie Akademia Futbolu „Pogórze” Bilczyce 112, 32-420 Gdów 33
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „BASKET” Dąbrowa 339, 32-014 Brzezie 21
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „PUSZYSTYCH” 32-007 Zabierzów Bocheński 472 22
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „TARGET” Brzezie 1, 32-014 Brzezie 20
Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS” Staniątki 299, 32-005 Niepołomice 6
Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych „KARTEL” Śledziejowice 1, 32-020 Wieliczka 29
Uczniowski Klub Sportowy „MAGNUM” Koźmice Wielkie Koźmice Wielkie 605, 32-020 Wieliczka UKS/13
Uczniowski Klub Sportowy „Żaczek” przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Węgrzcach Wielkich Samorządowa Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka, 32-002 Węgrzce Wielkie UKS/4
Uczniowski Klub Sportowy „ŻUBR” 32-007 Zabierzów Bocheński 323 UKS/30
Uczniowski Klub Sportowy „ALFA” Gimnazjum w Szarowie, 32-014 Brzezie UKS/8
Uczniowski Klub Sportowy „APOGEUM” 32-007 Zabierzów Bocheński 358 UKS/24
Uczniowski Klub Sportowy „BŁĘKITNI” Szkoła Podstawowa w Podstolicach, 32-020 Wieliczka UKS/15
Uczniowski Klub Sportowy „COPERNICUS” Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Sienkiewicza 14, 32-020 Wieliczka UKS/17
Uczniowski Klub Sportowy „GIMNAZJON” przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Wieliczce ul. Krzyszkowicka 18A, 32-020 Wieliczka UKS/14
Uczniowski Klub Sportowy „GONIEC” Dom Kultury w Staniatkach, 32-005 Niepołomice UKS/26
Uczniowski Klub Sportowy „GORZKÓW” Gorzków 168 32-020 Wieliczka UKS/36
Uczniowski Klub Sportowy „GROT – GDÓW” 32-420 Gdów 1206 UKS/37
Uczniowski Klub Sportowy „ISKRA” Szkoła Podstawowa w Targowisku, 32-015 Kłaj UKS/18
Uczniowski Klub Sportowy „Kazimierz” – Niepołomicka Szkoła Futbolu ul. 3 Maja 23, 32-005 Niepołomice UKS/34
Uczniowski Klub Sportowy „LIDER” Samorządowa Szkoła Podstawowa w Sierczy, 32-020 Wieliczka UKS/29
Uczniowski Klub Sportowy „NIEGOWIĆ” Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły w Niegowici, 32-420 Gdów UKS/23
Uczniowski Klub Sportowy „OLIMP” Szkoła Podstawowa – Winiary 169, 32-420 Gdów UKS/21
Uczniowski Klub Sportowy „OLIMPIJCZYK” Szkoła Podstawowa – Grodkowice 80, 32-015 Kłaj UKS/22
Uczniowski Klub Sportowy „ROKICIE” Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej – Szczytniki 10, 32-420 Gdów UKS/25
Uczniowski Klub Sportowy „SMYK” Szkoła Podstawowa w Brzeziu, 32-014 Brzezie UKS/11
Uczniowski Klub Sportowy „SPRINTER” przy Gimnazjum i Szkole Podstawowej w Kłaju Szkoła Podstawowa ul. Wiejska 261, 32-015 Kłaj UKS/7
Uczniowski Klub Sportowy „SYGNECZÓW” Szkoła Podstawowa w Sygneczowie, 32-020 Wieliczka UKS/19
Uczniowski Klub Sportowy „TopSpIn” Wola Batorska 587, 32-007 Zabierzów Bocheński UKS/33
Uczniowski Klub Sportowy „WOLA” Wola Batorska 734, 32-007 Zabierzów Bocheński UKS/27
Uczniowski Klub Sportowy „ZIARNO” Szkoła Podstawowa w Biskupicach, 32-020 Wieliczka UKS/10
Uczniowski Klub Sportowy FC GWAREK Wieliczka Śledziejowice – Dom Kultury, 32-020 Wieliczka UKS/31
Uczniowski Klub Sportowy Golkowice Golkowice 454, 30-698 Kraków UKS/32
Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Sławkowicach Gimnazjum w Sławkowicach, 32-020 Wieliczka UKS/16
Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkół w Gdowie 32-420 Gdów 405 UKS/35
Wielicki Klub Karate Kyokushinkai ul. Modrzewiowa 34, 32-020 Wieliczka 28
Wielicki Klub Sportowy OYAMA Lednica Górna 27, 32-020 Wieliczka 26
Wielickie Towarzystwo Sportowe Akademia Piłkarska ul. Kopernika 25, 32-020 Wieliczka 38
Wielicko – Gdowska Szkoła Walki Prime ul. Św. Barbary 63, 32-020 Wieliczka 39