KOSZYKARZE UKS REGIS WIELICZKA walczą o awans do 2 ligi!!

Już jutro zespół seniorów UKS REGIS Wieliczka wyjeżdża do Przemyśla gdzie wystartuje w turnieju barażowym o awans do 2 ligi.

Przeciwnikami Wieliczan w turnieju będą: Niedźwiadki Chemart Przemyśl, UKS Basket 2010 Kruszwica oraz MUKS Sari Żory.

Już w piątek 31.03 o 17.30 UKS REGIS zagra z gospodarzami turnieju. Zespół z Przemyśla w prawie tym samym składzie występuje już w 2 lidze zajmując w niej 2 miejsce i ma aspiracje, by awansować do 1 ligi. Wobec tego rezerwy tego klubu jednak w prawie tym samym składzie walczą o awans do 2 ligi jako drugi zespół klubu. Jest to bardzo mocny zespół i to bardzo duże wyzwanie dla młodych zawodników z Wieliczki.

W sobotę 1.04 zespół z Wieliczki zmierzy się z 3 zespołem ligi województwa Kujawsko-Pomorskiego i to również nie będzie łatwy przeciwnik, bowiem w barażach grają czołowe zespoły 3 lig wszystkich województw. Mecz rozpocznie się o godz. 12.00

Natomiast w niedzielę na zakończenie turnieju o 12.00 UKS REGIS rozegra spotkanie z MUKS Sari Żory który zakończył rozgrywki w bardzo mocnej lidze śląskiej na 2 miejscu.  Zapraszamy do śledzenia naszych zmagań i trzymanie kciuków.

Jednocześnie dziękujemy za wsparcie finansowe Miastu i Gminie Wieliczka oraz Powiatowi Wielickiemu dzięki pomocy, którym nasza seniorska drużyna gra w rozgrywkach 3 ligi, a teraz walczy o wyższy Ogólnopolski szczebel rozgrywkowy. W przypadku awansu drużyna seniorów UKS REGIS Wieliczka byłaby trzecią seniorską drużyną w grach zespołowych po Puszczy Niepołomice i UJ-CM Solnej, która grałaby na tak wysokim poziomie rozgrywkowym w Powiecie Wielickim !!!!

Link do terminarza turnieju:

https://rozgrywki.pzkosz.pl/liga/24/terminarz_i_wyniki.html