Mistrzostwo Małopolski zawodników UKS REGIS Wieliczka

W pięknym obiekcie Tauron Areny mieli przyjemność rozgrywać swoje finałowe spotkanie młodzicy młodsi UKS REGIS Wieliczka. Po wygraniu wszystkich spotkań w swojej grupie eliminacyjnej final rozgrywali z najlepszym zespołem 2 grupy czyli RADWAN SPORT-KORONĄ Kraków.

Bardzo zacięte i pełne emocji widowisko oglądali licznie zgromadzeni rodzice Od początku meczu miał bardzo zacięty przebieg. Wzmocniony zespół RADWAN – Korona Kraków jednym z liderów z drużyny młodzika Mateuszem Skrzek nie oddał pola i w meczu żadna z drużyn nie uzyskała dużej przewagi. Prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie I do końca nie można było być pewnym zwycięstwa. Jednak końcowe minuty meczu i nasza skuteczniejsza gra zdecydowała o zwycięstwie wieliczan.  Miło było grać przy dużym dopingu rodziców obu zespołów czego tak bardzo brakowało nam od ponad roku – dziękujemy i liczymy na podobną frekwencję w przyszłym sezonie! Ostatecznie UKS REGIS WIELICZKA pokonał RADWAN SPORT KORONĘ KRAKÓW 65-59 ( do przerwy 35-28). Punkty w naszym zespole zdobyli  Nowak 24, Bednarski 10, Rogoziński 8, Trojan 6, Kołaczkowski T 5, Huszno 4, Palonek 4, Szybowski 4, Jania 2, Konik, Dziedzic,  Golański. Najwięcej u krakowian Skrzęk 28, Czarnecki 12.

W drużynie UKS REGIS Wieliczka w trakcie sezonu grali jeszcze Aleksander Łabędź , Tadeusz Hajduk i Wiktor Rogoziński.