ZAWODNICY CHOY LEE FUT SANDA FIHGT CLUB LUNG – WIELICZKA

NA GALI BABILON MMA 40

Na jubileuszowej Gali Babilon MMA 40, która odbyła się 07 Października w Kopalni Soli WIELICZKA – 125 m pod ziemią w komorze Warszawa, zaprezentowało się dwoje zawodników MKS Kung Fu oraz Szkoły Sztuk Walki Kung Fu Lung w ramach, której funkcjonuje nasz Fight Club: Karol Bromblik i Wiktoria Dębosz!

           Występy podopiecznych Sifu Tomasza Chabowskiego udowadniają, że trenując tradycyjny styl Kung Fu Choy Lee Fut można rywalizować z powodzeniem w formule MMA!!! Rewelacyjny pojedynek stoczyła Wiktoria Dębosz rewanżując się Weronice Cisło za przegraną w finale 6 Mistrzostw MMA Polska!!! Przeważając w stójce Wiktoria skutecznie doprowadzała do obaleń przeciwniczki i w parterze zasypywała ją gradem ciosów. Weronika kilkukrotnie zagrażała naszej zawodniczce technikami grapplingowymi próbując różnych technik kończących, jednak doskonałe przygotowanie motoryczne, gibkość, a przede wszystkim zaciętość i determinacja doprowadziła Wiktorię do jednogłośnego zwycięstwa na punkty (29-28, 29-28, 30-27).

 Zaciętą walkę stoczył również Karol Bromblik, pokazując charakter i determinację! Musiał jednak uznać przewagę Dawida Kuczmarskiego. Duże brawa i gratulacje dla zawodników!!!

foto Kutkowska