Rodzinne animacje II w Kłaju

 W niedzielę,  23 kwietnia hala sportowa ZSO w Kłaju „eksplodowała” radością, uśmiechem i mega pozytywną energią. A to za sprawą drugiego spotkania z cyklu „Rodzinne animacje i zabawy”. Siedem sektorów z  przeróżnymi atrakcjami cieszyły się ogromną popularnością wśród rodzin. Dziękujemy za wspólną, radosną zabawę!

Podczas drugiego spotkania w Kłaju niesamowicie entuzjastyczne były  szalone zabawy muzyczne – tańce, rymowanki, gry sensoryczne. Mnóstwo pozytywnej adrenaliny dostarczyły również konkurencje rodzinne. Zadaniem dzieci i rodziców było pokonanie toru złożonego z przeróżnych aktywności i wspólnych zadań. Ogromną popularnością  cieszyło się artystyczne malowanie twarzy.  Dziecięce buźki rozpromieniły fantazyjne wzory i barwy. A jeśli mowa o kolorach tych także nie brakowało podczas cyrkowego pokazu. W górę poszybowały kolorowe piłeczki, chusty, mini maczugi. Cyrkowi adepci chętnie próbowali chodzenia na  szczudłach i kręcenia talerzykami.  Tym większa była to atrakcja, gdy mali i duzi akrobaci przebierali się w cyrkowe stroje. W tej sytuacji idealnym uzupełnieniem  inspirującej zabawy była rodzinna fotka z polaroida.

My już nie możemy się doczekać następnego spotkania, a Wy? Serdecznie zapraszamy na ostatnie familijne warsztaty 28 maja w Domu Kultury w Szarowie od 16.00 do 18.00!

Zadanie dofinansowane przez Powiat Wielicki, Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji, Małopolski Bank Spółdzielczy.

Patronat Honorowy Zbigniew Strączek Wójt Gminy Kłaj.