V Turniej Zespołów Cheerleaders o Puchar Powiatu Wielickiego

V Turniej Zespołów Cheerleaders za nami. I miejsce niepołomickiego zespołu w Kategorii Mini Dance!!!! Wielka radość najmłodszych dziewcząt z formacji Cheer Angels Mini zapewne jeszcze trwa po wczorajszym zwycięstwie. Pierwszy raz w życiu mogą cieszyć się najwyższym miejscem na podium. W turnieju wzięło udział 11 zespołów tanecznych i cheerleaders w dwóch kategoriach Mini Dance oraz Junior. Szaleństwo taneczne, głośna muzyka i wspaniała publiczność – tak wyglądała właśnie sobota podczas turnieju. Nie ma co ukrywać, rodzice również spisali się na medal. Świetny doping i wsparcie młodych cheerleaderek oraz wspólna zabawa opiekunów i dziewcząt przy latynoskich rytmach, do której porwał wszystkich Pan Kamil Nowak. Drugie miejsce w kategorii Mini Dance otrzymał zespół Dance & Fun I z Akademii Ruchu, trzecie miejsce Sasetki z Setki – dziewczęta z SP 100 w Krakowie, które zdobywają doświadczenie instruowane przez Panią trener Dagmarę Lachowską oraz czwarte miejsce grupa Butterfly-grupa taneczna z Klubu Kuźnia z Krakowa, wyróżnienie otrzymała formacja Dance & Fun II. Natomiast w kategorii Junior Jurorów najbardziej zachwyciła grupa Mini Stars z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie, która trenuje pod czujnym okiem Pani Agnieszki Tarkowskiej. srebro otrzymały dziewczęta z Dance & Fun III, brąz zgarnął zespół Flying Sharks, te dwa ostatnie to wychowanki Pani instruktor Ewy Lipińskiej-Glicy i Pani Marzeny Suder szlifujących taneczne diamenty w Akademii Ruchu w Niepołomicach. Czwarte miejsce w starszej kategorii otrzymała grupa Sasetki z Setki. Wyróżnienia otrzymała grupa starsza Cheer Angels oraz FancyBerries. To był cudowny dzień i pełen energii. Gratulacje dla dziewcząt, dla trenerów oraz dla rodziców. Do zobaczenia za rok!
Autor Iwona Janas